Зовнішній діаметр [мм]: 221 Діаметр отвору [мм]: 71.5 Висота [мм]: 42.2 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 72 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: Повн. Покриття: змащен. оливою Довжина паковання [см]: 22.5 Ширина паковання [см]: 22.5 Висота паковання [см]: 9.5 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Ø окружності центрів отворів [мм]: 108 Мін. товщина [мм]: 8.7 Вага [кг]: 5.49
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 42.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 221 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Вага | 5.49 кг |
| Висота паковання | 9.5 см |
| Довжина паковання | 22.5 см |
| Діаметр отвору | 71.5 мм |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 8.7 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| Ширина паковання | 22.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553,50 ₴


