
Диск гальмівний Kia Sportage IV-V, Hyundai Tucson III, ix35 09-25р Starline PB 12155C
1 578 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 12155C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 302 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Висота [мм]: 54.5 Діаметр центрування [мм]: 76 Кількість отворів: 5 Покриття: з покриттям Тип гальмівного диска: Повн. Мін. товщина [мм]: 8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 54.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 76 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8 мм |
| Покриття | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 578 ₴

