
Диск гальмівний передній вентильований Toyota Avensis, Celica, Corona 82-08р Roadhouse 6819.10
991,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RH 6819.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Знак відповідності нормам: K.B.A.: 61209 Діаметр [мм]: 275 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 275 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Діаметр центрування [мм]: 55 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 49.2 Мін. товщина [мм]: 26 Сторона монтажу: Перед Вага [кг]: 6.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Зовнішній діаметр | 275 мм |
| Код запчастини | 6819.10 |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 49.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 275 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991,50 ₴
