
Диск гальмівний передній невентильований Land Rover Discovery III-IV 04-18р Starline PB 20244
2 265 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 20244
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 317 Діаметр отвору [мм]: 79 Висота [мм]: 62 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 79 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Покриття: змащен. оливою Довжина паковання [см]: 32.2 Ширина паковання [см]: 31.8 Висота паковання [см]: 16.2 Товщина гальмівного диска [мм]: 30 Ø окружності центрів отворів [мм]: 120 Мін. товщина [мм]: 27 Вага [кг]: 20.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Зовнішній діаметр | 317 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
| Висота паковання | 16.2 см |
| Довжина паковання | 32.2 см |
| Діаметр отвору | 79 мм |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 27 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| Ширина паковання | 31.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 265 ₴

