Товщина гальмівного диска [мм]: 12.0 Зовнішній діаметр [мм]: 302 Ø окружності центрів отворів [мм]: 120 Висота [мм]: 76.0 Внутрішній діаметр [мм]: 149 Тип гальмівного диска: Повн. Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Діаметр центрування [мм]: 79 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 76 Мін. товщина [мм]: 10.4 Сторона монтажу: Перед
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Код запчастини | S PB 1169 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
| Внутрішній діаметр | 149 |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 10.4 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴


