
Диск гальмівний Renault Thalia II-III, Clio III, Megane II, Modus 01-25р Starline PB 3223C
1 560 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 3223C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 240 Товщина гальмівного диска [мм]: 8 Висота [мм]: 80.6 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 52 Діаметр центрування [мм]: 25 Додатковий виріб / додаткова інформація: з приладдям Покриття: з лакованим покриттям Покриття: з покриттям Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кришкою заливного патрубка оливи Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з вбудованим підшипником колеса Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гайкою Мін. товщина [мм]: 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кришкою заливного патрубка оливи, з кільцем датчика ABS, з вбудованим підшипником колеса, з гайкою |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 7 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям, з покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴





